2016 m. spalio 3 d.

Gospel choro koncertas

2016 m. rugsėjo 29 – spalio 2 d. Lietuvoje viešėjo Gospel choras iš Kopenhagos (Danija) „Saints and sinners“ (liet. „Šventieji ir nusidėjėliai“).
 
Rugsėjo 30 d. (penktadienį) 18.00 val. choro koncertas nuskambėjo Kauno jungtinėje metodistų bažnyčioje. Choro vadovas Peter Steinvig ir dirigentė Helene Bom pristatė chorą, bendravo su klausytojais, kvietė artėti prie Jėzaus ir šventėti. Gospel chorą klausytojai labai šiltai priėmė, giedojo kartu su choristais, audringais plojimais palaikė kiekvieną choro giesmę.
 
„Saints and sinners“ yra labai socialus choras, kur didelis dėmesys yra skiriamas bendravimui, humorui, pagarbai vienas kitam ir meilei giedoti gospel. Choro koncertus lydi bei akompanuoja sava instrumentinė grupė, kurioje skamba elektrinis pianinas, bosinė gitara (gitara grojo kunigas Mark Lewis) ir būgnai.
 
Choras gieda per pamaldas ir koncertuoja ne tik Jeruzalės bažnyčioje, Kopenhagoje, bet ir visoje Danijoje. Choras buvo išvykęs į koncertines keliones ir dalyvavo respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose, festivaliuose Lenkijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Portugalijoje.